Fm 2014 Taktik

Türkiye’de FM 2014 oyuncularına baktığımızda bir hayli fazla gözükmektedir. Durum böyle olunca da
FM 14 oynayan birçok oyuncu için siteler açılıyor. Sizlerde bu siteler ile beraber
oynayacağınız Football Manager oyununda başarılı olmak istiyorsanız FM 2014 güncellemesi gibi
paketlere ulaşmanız gerekebilir.İyi bir oyuncu için en iyi fm 2014 taktik ile oyun oynamanın zevkinin çok daha fazla olduğunu düşünürsek eğer, bu konuda sizlere tavsiye etmiş olduğumuz site içerisinde istediğiniz fm 2014 transfer yaması ve fm 2014 genç yetenekler yamalarına ulaşarak, sizlerde mükemmel bir takım oluşturabilirsiniz.

Football Manager için gerekli yamalar, güncellemeler gelmektedir. Sizlerde bu güncellemelere göre en iyi şekilde yamalarınızı http://forum.cmfmfans.com/adresinden yükleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken tanıtımında bulunduğumuz foruma girerek üye girişi yapmak ve FM 2014 ile alakalı yamalar, güncellemeler indirerek oyunda başarılı olmaktır. Ve hatta FM 2014 logo paketiyle de çeşitli logolar oyuna katabilir ve oyunu biraz daha renkli, biraz daha canlı yaparak en keyifli şekilde oyunda başarınızı
sürdürebilirsiniz.

Sizlere site içerisinde sunulan en iyi fm 2014 genç yetenekler ve fm 2014 transfer yaması ile istediğiniz gibi bir takıma sahip olmak oldukça basit ve kolay olmaktadır. Bunun için de yapılması gereken sadece siteye girmek ve en güzel yamalara sahip olmaktır.
 


Top